ELA Container - Containertechnik Explosionsansicht
Technika kontenerowa

Hightech, wykonanie i know-how „Made in Germany”

ELA Container - Stalowa rama
Konstrukcja nośna

Stalowa rama

Wynajmując lub kupując kontener ELA, można liczyć na maksymalną jakość. Podstawę wszystkich pomieszczeń kontenerowych ELA stanowi stabilna rama – precyzyjnie skonstruowana dzięki najnowszym osiągnięciom spawalnictwa. Samonośny szkielet stalowy występuje w wersjach o wysokości w świetle 2,5 i 2,75 m.

Więcej szczegółów
ELA Container - Kontenerów do 4 kondygnacji
Montaż piętrowy

Montaż piętrowy kontenerów do 4 kondygnacji

Wysoka dokładność wymiarowa wykonania i stabilność kontenerów umożliwiają montaż piętrowy modułów ELA do 4 kondygnacji. Pozwala to na nieskończone możliwości zestawiania zestawów kontenerowych w pionie i poziomie – także na ograniczonej powierzchni gruntu.

Więcej szczegółów
ELA Container - Dach kontenera
Trwała odporność na czynniki meteorologiczne

Dach kontenera

Blachy trapezowe ocynkowane na kolor aluminium tworzą wraz z warstwami izolacji z wełny mineralnej i pianki PUR solidny dach kontenera ELA. Dach wytrzymuje obciążenia punktowe i jest trwale odporny na czynniki meteorologiczne dzięki dobrej izolacji. W komplecie znajduje się odpływ wody deszczowej i kratka do wyłapywania liści.

Więcej szczegółów
ELA Container - Podłoga kontenera
Solidna podstawa

Podłoga kontenera

Stabilna wielkoformatowa płyta warstwowa w podłodze kontenera stanowi skuteczną termoizolację oraz może być pokryta łatwą w pielęgnacji wykładziną z PCW lub dywanową. Do wyboru są różne warianty kolorystyczne umożliwiające indywidualny wystrój wnętrza kontenera.

Więcej szczegółów
ELA Container - Ściana kontenera
Solidność, skuteczna izolacja i łatwość pielęgnacji

Ściana kontenera

Ściany kontenera zbudowane są z płyt warstwowych, które zapewniają optymalną izolację. Powłoka od zewnątrz standardowo jest w kolorze szarym beżowym (RAL 7032), ale w zamówieniu można wybrać dowolny inny kolor lub folie do oklejania.

Więcej szczegółów
ELA Container - Okna
Dla naturalnej wentylacji i światła dziennego

Okna

Duże, dwuskrzydłowe okna rozwierno-uchylne wpuszczają światło dzienne do pomieszczeń kontenerowych ELA i zapewniają naturalną wentylację. Wysokiej jakości szyby zespolone izolacyjne chronią przed zimnem i ciepłem, tworząc dobry klimat w pomieszczeniu przy niskim zużyciu energii.

Więcej szczegółów
ELA Container - Wymienne ramy i segmenty
Elastyczne ogrzewanie, wentylowanie i chłodzenie

Wymienne ramy i segmenty

kontener mieszkalny, biurowy, budowlany, czy sanitarny – kontenery ELA są zawsze bardzo wszechstronne i łatwe w modyfikacji. Dzięki elementom wymiennym ściany czołowej, kontenery można wyposażać zależnie do potrzeb.

Więcej szczegółów
ELA Container - Drzwi kontenera
Bezpieczne dojście

Drzwi kontenera

Dojście do pomieszczeń  ELA może być wykonane w formie dwuściennych drzwi ze stabilnej blachy ocynkowanej lub montowanych po stronie czołowej przezroczystych drzwi szklanych. Bezpieczeństwo jest sprawą nadrzędną, dlatego drzwi wyposażone są w zamek bezpieczeństwa z wkładką.

Więcej szczegółów
ELA Container - Wyposażenie podstawowe
Natychmiast gotowe do użytku

Wyposażenie podstawowe kontenera ELA

Kontenery ELA wyróżniają się wieloma detalami wyposażenia, które czynią z nich produkt premium budownictwa systemowego. Energooszczędne oprawy oświetleniowe LED, magnetyczne ściany lub gniazda z ochroną przeciwporażeniową to tylko kilka przykładów na przemyślane podstawowe wyposażenie kontenerów ELA.

Więcej szczegółów
ELA Container - Zertifizierte Qualität Icon
Certyfikat jakości

Certyfikat jakości

Wszystkie pomieszczenia kontenerowe ELA są konstruowane, produkowane i certyfikowane zgodnie z wymogami CE i Eurokodów. Na życzenie ELA Container przedstawia do wglądu niezbędne certyfikaty i dokumenty budowlane.

Więcej szczegółów
Infolinia
Fachowy doradca na miejscu