Argumenty za ELA

ELA Container - Besseres Raumklima durch einen halben Meter mehr
Pół metra może mieć spore znaczenie
0,5 metra szerszy

Kontenery premium ELA o szerokości 3 m odznaczają się powierzchnią o 3 metry kwadratowe większą, wszechstronnymi możliwościami aranżacji i lepszym poczuciem przestrzeni oraz potencjałem oszczędności nawet do 25%.

Więcej szczegółów
ELA Container - Jahreszeitenunabhängiges gutes Raumklima
Technika kontenerowa dla najlepszej izolacji
Najlepsza izolacja

Płyty warstwowe w suficie, podłodze i ścianach kontenerów ELA zapewniają dobry klimat w pomieszczeniu niezależnie od pory roku.

Więcej szczegółów
ELA Container - Das Rund-um-Sorglos-Paket
Kompleksowy pakiet beztroski
Kompletna obsługa

Od planowania po uruchomienie ELA sprawuje pieczę nad wszystkimi działaniami, aby móc jak najszybciej przekazać klientowi jego wymarzony obiekt pod klucz. Odpowiedzi na wszelkie pytania udzieli chętnie zespół infolinii technicznej ELA.

Więcej szczegółów
ELA Container - Auf Wunsch mit Vollausstattung
Na życzenie z pełnym wyposażeniem
Odpowiednie akcesoria i umeblowanie

ELA dostarcza kontenery przeznaczone do wynajmu i zakupu z umeblowaniem, akcesoriami, instalacją elektryczną, telefonem i Internetem, zależnie od potrzeb. W ten sposób w najkrótszym możliwie czasie powstają gotowe do użytku biura, kwatery noclegowe, sanitariaty lub kuchnie

Więcej szczegółów
ELA Container - Bezugsfertig geliefert
Dostarczane gotowe do użytku
Natychmiast gotowe do użytku

ELA Container projektuje i realizuje systemy kontenerowe do każdego zastosowania w jak najkrótszym czasie. Biura, przedszkola, szkoły, banki lub kwatery noclegowe – systemy kontenerowe ELA są natychmiast gotowe do użytku dzięki szerokiej gamie umeblowania.

Więcej szczegółów
ELA Container: ELA Container zum Leben und Arbeiten
Kontenery ELA do życia i pracy
Nieszkodliwe materiały

ELA buduje kontenery wyłącznie z materiałów, które na pewno nikomu nie szkodzą i nie powodują żadnego zagrożenia zdrowotnego, aby ludzie dobrze się w nich czuli.

Więcej szczegółów
ELA Container - Vom Einzelcontainer bis zur Containeranlage
Pojedyncze kontenery lub systemy kontenerowe
Wszystkie wielkości możliwe do realizacji

ELA Container planuje i realizuje systemy kontenerowe w dowolnej formie i wielkości. Mogą być ustawione koło siebie lub na sobie – klient ma pełną swobodę w projektowaniu rozkładu i wielkości pomieszczeń.

Więcej szczegółów
ELA Container - Noch mehr Möglichkeiten
Jeszcze więcej możliwości
Elastyczność dzięki wymiennym segmentom

Kontenery ELA przeznaczone do wynajmu i zakupu wyposażone są w wymienne segmenty. Można je w ciągu kilku minut wymienić bezpośrednio na miejscu. W ten sposób można łatwo doposażyć pomieszczenia w grzejniki, klimatyzatory i okna.

Więcej szczegółów
Infolinia
Fachowy doradca na miejscu