ELA Container - Umkleiden mit Bank
Wynajmij kontenery na szatnie i pomieszczenia socjalne

Pomieszczenie kontenerowe o najwyższej jakości ELA

ELA Container - Umkleide weiß
Szatnie

Praktyczne rozwiązanie pomieszczenia z szafami

Szatnie kontenerowe ELA do wynajmu i kupna świetnie uzupełniają kwatery pracownicze, kluby sportowe lub zestawy kontenerowe ze śluzami sanitarnymi. Dla małych czy dużych:szatnie w postaci kontenerów są dostępne w praktycznie dowolnej wielkości.

Potrzebujesz szatni kontenerowej lub innych tymczasowych pomieszczeń? Możesz w dowolnej chwili złożyć zapytanie o kontener lub poprosić o rady lokalnego fachowego doradcę!

Więcej szczegółów
Innenansicht ausgestatteter Container als Ein-Mann-Hotel
Kontenery na kwatery

Pomieszczenia do czasowego zamieszkania

Dopracowane pomieszczenia kontenerowe ELA mogą służyć równie dobrze do tymczasowego, jak i długotrwałego zakwaterowania. Długoletnie doświadczenie, starannie dobrane materiały i bezbłędny montaż to silne strony ELA Container jako dostawcy kontenerów jako pomieszczeń do zakwaterowania.

Potrzebujesz jednoosobowego hotelu lub innych tymczasowych pomieszczeń? Możesz w dowolnej chwili złożyć zapytanie o kontener lub poprosić o rady lokalnego fachowego doradcę!

Więcej szczegółów
ELA Container - Kantine Schmitz Cargobull Vreden
Kontenery na stołówki

Wspólne posiłki w pomieszczeniach kontenerowych ELA

Stołówki również one są ważną częścią kwater: ELA Container proponuje w tym celu szybką budowę wielkopowierzchniowych pomieszczeń z kontenerów. W takiej stołówce każdy znajdzie spokojne miejsce na jedzenie.

Potrzebujesz kuchni kontenerowej lub innych tymczasowych pomieszczeń? Możesz w dowolnej chwili zamówić kontener lub poprosić o rady lokalnego fachowego doradcę!

Więcej szczegółów
ELA Container - Aufenthaltsraum Arztpraxis
Wynajmij kontenery socjalne

Pomieszczenie kontenerowe na dłuższy pobyt

Kontenery ELA spełniają wszelkie wymagania jako pomieszczenia socjalne: wymiary pomieszczenia tj. wysokość w świetle do 2,75 m i duża ilość światła dziennego dzięki dużym powierzchniom okiennym sprawiają, że pomieszczenia ELA Container są idealnymi pomieszczeniami socjalnymi.

Potrzebujesz pomieszczenia socjalnego lub innych tymczasowych pomieszczeń? Możesz w dowolnej chwili złożyć zapytanie o kontener lub poprosić o rady lokalnego fachowego doradcę!

Więcej szczegółów
ELA Container - Umkleide Sanitärcontainer
Kontener z prysznicami na wynajem

Pomieszczenia sanitarne z prysznicami

Kontenery z prysznicami ELA to praktyczne rozwiązanie pomieszczenia dla mobilnych łazienek z prysznicami. Łatwe w utrzymaniu porządku i nowoczesne kontenery prysznicowe ELA z indywidualnymi kabinami, ciepłą wodą i zbiornikiem na fekalia zawierają wszystko, co jest niezbędne.

Potrzebujesz kontenera sanitarnego z prysznicami? Możesz w dowolnej chwili zamówić kontener lub poprosić o rady lokalnego fachowego doradcę!

Więcej szczegółów
ELA Container - Waschbecken Büro Ardagh Group
Kontener sanitarny ELA

Idealne uzupełnienie mobilnych kwater

Kontenery sanitarne ELA są idealnym uzupełnieniem kwater do tymczasowego lub długotrwałego zamieszkania. Czyste, higieniczne i łatwe w sprzątaniu w niczym nie ustępują toaletom lub sanitariatom w stałych budynkach.

Potrzebujesz kontenera sanitarnego w formie kontenera WC lub kontenera toaletowego? Możesz w dowolnej chwili zamówić kontener lub poprosić o rady lokalnego fachowego doradcę!

Więcej szczegółów
Infolinia
Fachowy doradca na miejscu