Kontenery dla lotniska w Salzburgu

Kontenery ELA na płycie salzburskiego lotniska.
Kontenery ELA na płycie salzburskiego lotniska.
Infos
Date
Rzecznik prasowy

Michael Schmidt

michael.schmidt@container.de

Pomieszczenia socjalne dla personelu lotniska

 

Praca personelu zajmującego się odprowadzaniem samolotów na pozycje postojowe na płycie lotniska jest bardzo trudna i wyczerpująca. Podczas pracy na wolnym powietrzu nie tylko jest się wystawionym na działanie czynników atmosferycznych, ale przebywa się tuż obok samolotów i wielu pojazdów specjalnych, które cały czas jeżdżą po płycie lotniska. Dlatego ci pracownicy obsługi naziemnej wykonujący swoje zadania w deszczu i wietrze na pewno zasługują na chwilę oddechu i potrzebują suchego miejsca, aby móc się zregenerować w cieple.

 

Praktyczne rozwiązanie wprost na płycie lotniska

 

Czasami przerwa jest za krótka, a budynek lotniska za daleko, aby iść do niego na przerwę. Dla tych pracowników lotniska konieczne było znalezienie praktycznego rozwiązania na miejscu – szybkiego, nieskomplikowanego i elastycznego. Ze swoimi mobilnymi pomieszczeniami ELA Container bez problemu jest w stanie spełnić takie wymagania. Dzięki temu członkowie ekipy obsługi naziemnej mogą spędzać przerwy w kontenerze o powierzchni 68 m2 ustawionemu bezpośrednio na krawędzi płyty lotniska, gdzie znajdują się miejsca postojowe samolotów.

W obiekcie o powierzchni 68 metrów kwadratowych ekipa może spędzać przerwy.
W obiekcie o powierzchni 68 metrów kwadratowych ekipa może spędzać przerwy.
System służy jako pomieszczenie socjalne dla członków ekipy obsługi naziemnej na płycie lotniska.
System służy jako pomieszczenie socjalne dla członków ekipy obsługi naziemnej na płycie lotniska.

Daszki przeciwsłoneczne z odwodnieniem

 

W klimatyzowanych wnętrzach utworzonych z czterech kontenerów standardowych ELA wygospodarowano oprócz dużego pomieszczenia socjalnego także kilka miejsc do pracy biurowej. Daszek przeciwsłoneczny z odwodnieniem zapewnia dodatkową ochronę kontenerów przed słońcem.

 

Uniwersalne rozwiązania kontenerowe

 

Mario Wimmer, kierownik sprzedaży austriackiego oddziału ELA, uważa ten projekt za bardzo udany – „System kontenerowy bardzo dobrze pasuje do terenu lotniska. Cieszę się zawsze, gdy nasze rozwiązania mogą pomóc ludziom”.

 

 

Potrzebujesz więcej miejsca? Zachęcamy do złożenia zapytania o kontener lub poproszenia lokalnego fachowego doradcę o poradę!

Infolinia
Fachowy doradca na miejscu