ELA Container - Bürocontainer 1
Wynajmij kontener biurowy ELA

Efektywna praca w mobilnych biurach

ELA Container - Bürocontainer innen 2
Wynajmij mobilne biura

Przyjemna praca w kontenerach biurowych ELA

Dobry klimat wnętrza, dużo światła i nowoczesne wyposażenie sprawiają, że kontenery biurowe ELA przeznaczone do wynajmu lub kupna nadają się do każdego zastosowania. Mobilne biura stanowią idealne rozwiązanie jako tymczasowe pomieszczenia, umożliwiając ciągłość pracy w trakcie remontów.

Planujesz remont lub chcesz rozbudować budynek administracyjny? ELA Container może zaspokoić tymczasowe zapotrzebowanie na dodatkowe biura. Możesz już teraz złożyć zapytanie o kontener lub poprosić o rady lokalnego fachowego doradcę!

Więcej szczegółów
ELA Container - Videokonferenzraum
Sala konferencyjna

Sale kontenerowe dla wspólnych projektów

W wielu przedsiębiorstwach często organizuje się rozmowy i wideokonferencje z udziałem wielu osób. ELA Container ma na to gotowe rozwiązanie -  pomieszczenia  przestronne, reprezentacyjne i z pełnym wyposażeniem.

Również Twoje przedsiębiorstwo potrzebuje sal konferencyjnych, które umożliwią efektywną współpracę. ELA Container oferuje również takie rozwiązanie pomieszczenia. Możesz już teraz złożyć zapytanie o kontener lub poprosić o rady lokalnego fachowego doradcę!

Więcej szczegółów
ELA Container - Büro und Flur
Systemy korytarzowe do kontenerów biurowych

Prosta komunikacja wewnętrzna w systemach kontenerowych

Poszczególne biura w systemie kontenerowym mogą być ze sobą połączone wewnętrznym systemem korytarzowym. Pozwala to zaoszczędzić powierzchnię i umożliwia wygodne przechodzenie między biurami, także na różnych piętrach

Dlatego w zestawie kontenerowym warto zaplanować system korytarzy. Możesz już teraz zamówić kontener lub poprosić o rady lokalnego fachowego doradcę!

Więcej szczegółów
ELA Container - Schulungsraum
Mobilne sale seminaryjne

Rozwiązanie pomieszczenia do kształcenia ustawicznego i szkolenia

Regularne sesje kształcenia ustawicznego i szkolenia są gwarancją sukcesu przedsiębiorstw i organizacji. Sale seminaryjne i szkoleniowe ELA Container oferują przyjemne otoczenie do celów szkoleniowych i edukacyjnych – również w tymczasowych budynkach.

Potrzebujesz sali szkoleniowej lub konferencyjnej? Możesz w dowolnej chwili zamówić kontener lub poprosić o rady lokalnego fachowego doradcę!

Więcej szczegółów
Infolinia
Fachowy doradca na miejscu