ELA Container - Container als Speiseraum einer Kantine
Nowoczesne jadalnie

Rozwiązanie kontenerowe dla restauracji i stołówek

ELA Container - Container inklusive Verkaufstresen
Kontenery na stołówki

Wspólne jedzenie w pomieszczeniach kontenerowych ELA

Zorganizowanie pracownikom miejsca do zjedzenia obiadu i spędzenia przerwy jest zupełnie proste: ELA Container proponuje w tym celu szybką i elastyczną budowę wielkopowierzchniowych stołówek z kontenerów. W takim pomieszczeniu każdy znajdzie spokojne miejsce na jedzenie.

Więcej szczegółów
ELA Container - Mobiler Thekencontainer
Kontener na bary

Atrakcyjne strefy barowe w pomieszczeniach modułowych

W barach, restauracjach czy snack barach nigdy nie może zabraknąć lady barowej. Oczywiście w mobilnych rozwiązaniach pomieszczenia dla gastronomii ELA Container przewidziana jest także strefa barowa. Czy w stylu rustykalnym, czy bardziej wyrafinowanym – kontenery ELA do wynajmu i kupna dopasowują się do wystroju baru lub restauracji.

Więcej szczegółów
ELA Container - Großzügiger Empfangsraum aus Containern
Mobilne poczekalnie

Ekskluzywne pomieszczenia z kontenerów

W poczekalni z kontenerów ELA czekanie staje się przyjemnością. Przytulne, nowoczesne czy wyrafinowane – kontenery ELA dostosowują się do wybranego stylu i umożliwiają korzystanie z różnych udogodnień od kawiarni po kącik relaksu.

Więcej szczegółów
ELA Container - Kochen in mobilen Container-Küchen
Pomieszczenie socjalne z kontenerów

Wspólne gotowanie w pomieszczeniu kontenerowym ELA

Wspólne gotowanie sprawia tyle radości: w tymczasowych kwaterach, hotelach, a także strefach socjalnych przedsiębiorstw znakomicie sprawdzają się pomieszczenie socjalne z kontenerów ELA do wynajmu i kupna. Na życzenie ELA Container dostarcza wyposażenie kuchenne i miejsca do siedzenia.

Więcej szczegółów
Infolinia
Fachowy doradca na miejscu