ELA Container - Behandlungsraum in Containeranlage
Gabinety lekarskie ELA Container

W mobilnych pomieszczeniach medycznych zawsze jest dobra opieka

ELA Container - Beratungsraum für Versorgungsdienstleister
Gabinety przychodni lekarskich

Pomieszczenia kontenerowe do poufnych rozmów

Gabinety w przychodni muszą gwarantować ochronę i poufność – tylko wtedy lekarz może otwarcie i szczerze rozmawiać z pacjentem. Dlatego ELA Container kładzie nacisk na poczucie dyskrecji i  przestrzeni w gabinetach ulokowanych w mobilnych przychodniach lekarskich.

Potrzebujesz gabinetu lekarskiego lub innych tymczasowych pomieszczeń? Możesz w dowolnej chwili złożyć zapytanie o kontener lub poprosić o rady lokalnego fachowego doradcę!

Więcej szczegółów
ELA Container - Zahnarztpraxis in Containeranlage
Mobilna przychodnia stomatologiczna

Pomieszczenia kontenerowe dla dentystów

Systemy kontenerowe ELA dla przychodni stomatologicznych cechują się wszechstronnymi rozkładami, nowoczesnym wystrojem wnętrza i dobrą klimatyzacją. Od poczekalni po gabinet lekarski – ELA Container ma odpowiednie rozwiązanie pomieszczenia dla każdej strefy przychodni stomatologicznej.

Potrzebujesz przychodni stomatologicznej lub innych tymczasowych pomieszczeń? Możesz w dowolnej chwili złożyć zapytanie o kontener lub poprosić o rady lokalnego fachowego doradcę!

Więcej szczegółów
ELA Container - Sanitärcontainer für den Gesundheitsbereich
Kontener sanitarny ELA

Idealne uzupełnienie systemów kontenerowych dla przychodni lekarskich

Jako toaleta dla pracowników lub pacjentów: kontenery sanitarne ELA są idealnym uzupełnieniem tymczasowych przychodni lekarskich. Czyste, higieniczne i łatwe w sprzątaniu w niczym nie ustępują WC lub sanitariatom w stałych budynkach.

Potrzebujesz WC lub sanitariatów z toaletami lub innych tymczasowych pomieszczeń? Możesz w dowolnej chwili złożyć zapytanie o kontener lub poprosić o rady lokalnego fachowego doradcę!

Więcej szczegółów
ELA Container - Bürocontainer mit integriertem Flur
Biura dla przychodni lekarskich

Przyjemna praca w kontenerach biurowych ELA

Dobry klimat wnętrza, wystarczająca ilość światła i nowoczesne wyposażenie sprawiają, że kontenery biurowe ELA przeznaczone do wynajmu lub kupna nadają się do wszystkiego. Również dla tymczasowych przychodni lekarskich mobilne biura stanowią idealne rozwiązanie, aby być do dyspozycji pacjentów podczas prac renowacyjnych.

Potrzebujesz kontenera biurowego lub innych tymczasowych pomieszczeń? Możesz w dowolnej chwili złożyć zapytanie o kontener lub poprosić o rady lokalnego fachowego doradcę!

Więcej szczegółów
ELA Container - Behandlungsraum für Tierarztpraxis
Mobilna przychodnia weterynaryjna

Pomieszczenia kontenerowe ELA dla weterynarzy

Systemy kontenerowe ELA dla przychodni weterynaryjnych są wygodne w użytkowaniu, łatwe w sprzątaniu i dobrze klimatyzowane. Poczekalnie i gabinety w przychodniach weterynaryjnych są pod względem wystroju wnętrza i wyposażenia specjalnie przystosowane do potrzeb zwierząt.

Potrzebujesz przychodni weterynaryjnej lub innych tymczasowych pomieszczeń? Możesz w dowolnej chwili złożyć zapytanie o kontener lub poprosić o rady lokalnego fachowego doradcę!

Więcej szczegółów
ELA Container - Pausenraum für Mitarbeiter
Pomieszczenie socjalne dla personelu

Przychodnia lekarska z kontenerów z pomieszczeniem socjalnym

ELA Container przewiduje w systemach kontenerowych dla przychodni lekarskich także pomieszczenie socjalne dla personelu. Wyposażone w aneks kuchenny i miejsca do siedzenia pomieszczenie socjalne w mobilnym budynku przychodni szybko stanie się ulubionym miejscem spotkań pracowników.

Potrzebujesz pomieszczenia socjalnego lub innych tymczasowych pomieszczeń? Możesz w dowolnej chwili złożyć zapytanie o kontener lub poprosić o rady lokalnego fachowego doradcę!

Więcej szczegółów
ELA Container - Empfangsbereich einer Arztpraxis
Izba przyjęć

Przyjazna obsługa w mobilnej przychodni lekarskiej

Przyjazna recepcja medyczna w rozwiązaniach mobilnych ELA dzięki jasnej kolorystyce i dużym oknom sprawia zachęcające i otwarte wrażenie. Łącząc ze sobą kontenery ELA, można także wykonać recepcje różnej wielkości.

Potrzebujesz recepcji lub innych tymczasowych pomieszczeń? Możesz w dowolnej chwili złożyć zapytanie o kontener lub poprosić o rady lokalnego fachowego doradcę!

Więcej szczegółów
ELA Container - Helles und funktionales Wartezimmer
Poczekalnia

Dobre samopoczucie w mobilnych poczekalniach

Nowoczesne poczekalnie stanowią stały punkt programu w mobilnych rozwiązaniach ELA dla przychodni. ELA wyposaża przychodnie z kontenerów w klimatyzację i umeblowanie, aby maksymalnie uprzyjemnić czas oczekiwania na wizytę lekarską.

Potrzebujesz poczekalni lub innych tymczasowych pomieszczeń? Możesz w dowolnej chwili złożyć zapytanie o kontener lub poprosić o rady lokalnego fachowego doradcę!

Więcej szczegółów
ELA Container - Behandlungszimmer mit speziellen Behandlungsgeräten
Gabinety lekarskie

Pomieszczenia kontenerowe ELA do badań medycznych

W branży medycznej rośnie popyt na dostępne w krótkim terminie pomieszczenia. Dlatego ELA Container stale poszerza swoją ofertę gabinetów lekarskich – także do badań tomografem i rezonansem. Po szybkiej dostawie kontenery na wynajem ELA są natychmiast gotowe do użytku.

Potrzebujesz gabinetów lekarskich lub innych tymczasowych pomieszczeń? Możesz w dowolnej chwili złożyć zapytanie o kontener lub poprosić o rady lokalnego fachowego doradcę!

Więcej szczegółów
ELA Container - Mobile Containeranlage mit Verkaufstresen
Kuchnia przemysłowa

Kuchnie kontenerowe do tymczasowych zastosowań

Do wydawania pacjentom posiłków i napojów ELA Container oferuje także pomieszczenia na kuchnie przemysłowe. Elastyczne, funkcjonalne i łatwe w utrzymaniu czystości kontenery ELA idealnie nadają się na kuchnię przemysłową lub stołówkę.

Potrzebujesz kuchni, stołówki lub innych pomieszczeń? Możesz w dowolnej chwili złożyć zapytanie o kontener lub poprosić o rady lokalnego fachowego doradcę!

Więcej szczegółów
ELA Container - Containeranlage als Krankenhauszimmer
Stacja dializ w pomieszczeniach kontenerowych

Rozwiązanie pomieszczenia do leczenia ciągłego

ELA Container oferuje wszechstronne tymczasowe pomieszczenia do zastosowań medycznych – w tym także gabinety zabiegowe dla stacji dializ. W ten sposób można utrzymać niezbędną dla ratowania życia działalność stacji.

Potrzebujesz stacji dializ lub innych pomieszczeń? Możesz w dowolnej chwili złożyć zapytanie o kontener lub poprosić o rady lokalnego fachowego doradcę!

Więcej szczegółów
Infolinia
Fachowy doradca na miejscu