ELA Container - Kindergarten Eingangsbereich
Placówki dziennej opieki nad dziećmi

Kontenery ELA do zabawy i edukacji

ELA Container - Kindertagesstätte Kindergarten Gruppenraum
Sale lekcyjne

Zestaw kontenerowy z dużą ilością miejsca

Sale przedszkole stworzone z zestawu kontenerów stanowią doskonałe miejsce spotkań dzieci – serce każdego przedszkola. W przeznaczonych do wynajmu lub kupna pomieszczeniach kontenerowych jest miejsce na zabawę, naukę i poznawanie świata.

Więcej szczegółów
ELA Container - Küchencontainer für Kindertagesstätten
Kuchnia kontenerowa ELA

Pomieszczenia kontenerowe na mały snack bar

Praktyczne rozwiązanie: ELA dostarcza systemy kontenerowe dla placówek dziennej opieki nad dziećmi na życzenie w komplecie z kuchnią – do przyrządzania przekąsek, napojów lub obiadów. Kuchnie kontenerowe na wynajem są w pełni wyposażone i natychmiast gotowe do użytku.

Więcej szczegółów
ELA Container - Waschbecken und Toiletten für Kinder
Kontenerowe urządzenia sanitarne

Z wyposażeniem dla dzieci

ELA Container dzięki swoim kontenerom sanitarnym pomaga dzieciom uczyć się samodzielności w systemach kontenerowych dla placówek dziennej opieki nad dziećmi. Wyposażenie sanitariatów tymczasowej placówki dziennej opieki nad dziećmi podporządkowane jest całkowicie potrzebom małych użytkowników.

Więcej szczegółów
ELA Container - Schlafraum in Kindertagesstätten
Pokój relaksacyjny do spania

Pomieszczenie kontenerowe do odpoczynku i drzemki

W sali odpoczynku systemu kontenerowego ELA dla placówek dziennej opieki dzieci znajdą przytulne miejsce na drzemkę i odpoczynek. Pomieszczenia ELA na wynajem odznaczają się dobrym klimatem wnętrza, przyjemną akustyką i elastycznymi możliwościami zaciemnienia dzięki oknom z roletami.

Więcej szczegółów
ELA Container - Pausenraum für Mitarbeiter
Pomieszczenie socjalne dla wychowawców

Kontenerowa placówka dziennej opieki nad dziećmi z pomieszczeniem socjalnym

ELA Container przewiduje w systemach kontenerowych dla placówek dziennej opieki nad dziećmi także pomieszczenie socjalne dla personelu. Wyposażone w aneks kuchenny i miejsca do siedzenia pomieszczenie socjalne w mobilnej placówce dziennej opieki nad dziećmi szybko stanie się ulubionym miejscem spotkań pracowników.

Więcej szczegółów
ELA Container - Flursystem zur einfachen Erschließung
Systemy korytarzowe dla kontenerowych placówek

Prosta komunikacja wewnętrzna w systemach kontenerowych

Poszczególne pomieszczenia w systemie kontenerowym dla placówek dziennej opieki nad dziećmi mogą być ze sobą połączone wewnętrznym systemem korytarzowym. Pozwala to zaoszczędzić powierzchnię i umożliwia bezpieczne przechodzenie między pomieszczeniami, także na różnych piętrach.

Więcej szczegółów
ELA Container - Bürocontainer mit Besprechnungsecke
Wynajmij mobilne biura

Kontener biurowy ELA dla placówek dziennej opieki nad dziećmi

Dobry klimat wnętrza, dużo światła i nowoczesne wyposażenie sprawiają, że kontenery biurowe ELA przeznaczone do wynajmu lub kupna nadają się do wszystkiego. Mobilne biura stanowią idealne rozwiązanie strefy administracyjnej w tymczasowych placówkach dziennej opieki nad dziećmi.

Więcej szczegółów
Infolinia
Fachowy doradca na miejscu