Wynajmij kontener ELA

Rozwiązanie pomieszczenia dla banków i kas oszczędnościowych

Strefa obsługi

Przyjazna obsługa w mobilnych kontenerach bankowych

Reprezentacyjna strefa obsługi w rozwiązaniu pomieszczenia ELA dla banków i kas oszczędnościowych dzięki jasnej kolorystyce i dużym oknom sprawia zachęcające i otwarte wrażenie. Łącząc ze sobą kontenery ELA, można także wykonać wielkopowierzchniowe recepcje.

Więcej szczegółów
Hol z bankomatami

Pomieszczenie kontenerowe na bankomaty i skrytki

W systemach kontenerowych ELA dla banków i kas oszczędnościowych wygospodarowany znajduje się oddzielny hol na bankomaty, automaty do drukowania wyciągów i skrytkę nocną. Hol stanowi bezpieczne pomieszczenie poza głównymi salami mobilnego budynku bankowego.

Więcej szczegółów
Kontener sanitarny ELA

Idealne uzupełnienie systemów kontenerowych dla banków

Jako toaleta dla pracowników lub klientów: kontenery sanitarne ELA są idealnym uzupełnieniem tymczasowych budynków banku lub kas oszczędnościowych. Czyste, higieniczne i łatwe w sprzątaniu w niczym nie ustępują WC lub sanitariatom w stałych budynkach.

Więcej szczegółów
Sala konferencyjna

Sale kontenerowe dla wspólnych projektów

W bankach lub instytucjach finansowych często organizuje się rozmowy i wideokonferencje z udziałem wielu osób. ELA Container ma na to gotowe rozwiązanie pomieszczenia – przestronne, reprezentacyjne i z pełnym wyposażeniem.

Więcej szczegółów
Pomieszczenia biurowe dla banków

Przyjemna praca w kontenerach biurowych ELA

Dobry klimat wnętrza, wystarczająca ilość światła i nowoczesne wyposażenie sprawiają, że kontenery biurowe ELA przeznaczone do wynajmu lub kupna nadają się do wszystkiego. Mobilne biura stanowią idealne rozwiązanie jako tymczasowe budynki bankowe, aby prowadzić normalną działalność w trakcie prac renowacyjnych.

Więcej szczegółów
Pojemnik do konsultacji

Doradztwo w mobilnych budynkach bankowych

Pokoje doradców w banku mają olbrzymi wpływ na pierwsze wrażenia w kwestii powagi i zaufania – a to może mieć decydujące znaczenie dla transakcji. Dlatego ELA Container kładzie nacisk na stosowne poczucie przestrzeni w pokojach doradców ulokowanych w mobilnych systemach kontenerowych dla banków.

Więcej szczegółów
Pomieszczenie socjalne dla personelu

Bank kontenerowy ELA z pomieszczeniem socjalnym

ELA Container przewiduje w systemach kontenerowych dla banków i kas oszczędnościowych także pomieszczenie socjalne dla pracowników. Wyposażone w aneks kuchenny i miejsca do siedzenia pomieszczenie socjalne w mobilnym budynku bankowym szybko stanie się ulubionym miejscem spotkań pracowników.

Więcej szczegółów
Infolinia
Fachowy doradca na miejscu